Bio-Glucosamine 500 mg 150 tbl

Hinnangud (0) | Jaga kasutuskogemust
22.50 €
Bio-Glucosamine 500 mg

Bio-Glucosamine on toidulisand, mis aitab hoolitseda su liigeste eest. Bio-Glucosamine sisaldab koostisosi, mis mängivad rolli kollageeni moodustumisel ja kõhrede ning luude funktsiooni toetamisel.

Noore ja terve liigese kõhr on kulumata, nii et see toimib põrutusi ja lööke summutava kaitsva pehmendusena. Parim moodus säilitada terveid liigeseid on neid töös hoida. Iseenesest on liigest koormates tekkiv surve kõhrkoele vajalik selleks, et vajalikud ained saaksid kõhre siseneda. Need ained toimivad tugeva ja elastse liigeskõhre ehitusplokkidena.
Terved liigesed ja kõhr on elukvaliteedi jaoks väga tähtsad. Mida paremini liigesed toimivad, seda lihtsam on jääda füüsiliselt aktiivseks ja nautida erinevaid tegevusi, mis aitavad olla nooruslik ja vormis.

Mis teeb Bio-Glucosamine'i heaks?

Glükoosamiin on looduslik aine, mida organism kasutab keeruliste molekulide (nt hüaluroonhappe) tootmiseks. Need omakorda on vajalikud liigeskõhre säilitamiseks ja parandamiseks (glükoosamiini esinebki kõigis liigesekõhredes). Kas teadsid, et vanusega glükoosamiini tootmine kehas väheneb ning glükoosamiini sa toidust ei saa? Bio-Glucosamine'i igas tabetis on 500 mg glükoosamiinsulfaat 2KCl. 

Bio-Glucosamine'i tablettidesse on lisatud ka C-vitamiini, mis mängib olulist rolli kollageeni moodustumisel. Kollageeniks nimetatakse võrkstruktuuriga valku, mis annab elastsust ja tugevust. Nii pakub see tuge mitmetele kudedele, sealhulgas liigestele. 

Bio-Glucosamine on toidulisand, mis vastab ravimitööstuse standarditele ning on kontrollitud Taani Ravimiameti poolt.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Üks Bio-Glucosamine'i tablett päevas. Tablett võtta koos toiduga või pärast sööki. Tablett neelata tervelt alla.

Sisaldus päevase annuse kohta
Glükoosamiinsulfaat 2KCl - 500 mg, C-vitamiin - 20 mg (25%*).
"*" - % päevasest soovitatavast kogusest täiskasvanule.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Glükoosamiinsulfaat 2KCl (KOORIKLOOMADEST), L-askorbiinhape (C-vitamiin); paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad, talk; stabilisaator: polüvinüülpürrolidoon, hüdroksüpropüülmetüültselluloos; toiduvärv: titaandioksiid, indigokarmiin.

Hoiatused
Koorikloomade (krabid, krevetid jt.) suhtes allergilised isikud ei tohi seda toodet kasutada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Mitte ületada soovitatud päevaannust. Enne preparaadi kasutamist raseduse ja imetamise perioodil konsulteerida arstiga.

Päritoluriik
Taani

22.50 €

Tootekommentaarid

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.