Bacticid Wipes rätikud, 150 tk

16.60 €
Bacticid Wipes 150 tk

BACTICID WIPES on alkoholi baasil, sünteetilisest materjalist rätikud alkoholi taluvate meditsiiniseadmete pindade kiirdesinfektsiooniks. Ebemevabad! Pakendis on 150 niisutatud rätikut, mida on väga mugav kasutada pindade desinfektsiooniks. Ei vaja mahapesemist!

Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid, sh.tuberkuloosi tekitajat, desaktiveerib nii ümbrisega kui ka ümbriseta viirusi (sh HBV, HIV, rota- ja adeno) ja seeni.
Tootes BACTICID WIPES on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Rätikud on ebemevabad, mittekootud ega sisalda tselluloosi.

BACTICID WIPES ei vaja mahapesemist. Ei jäta pinnale ebemeid ega muuda pindade visuaalset väljanägemist. Võib kasutada ka toiduga kokkupuutuvate pindade desinfitseerimiseks. Toode sobib kasutamiseks järgnevatel pinnakattematerjalidel: metallid- roostevaba teras, alumiinium, vask ja messing; põrandakattematerjalid - PVC, linoleum ja keraamilised plaadid ja plastikud, klaaspinnad.

Kuidas BACTICID WIPESi kasutada?
Ava kaane otsas olev klapp ja tõmba sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Rätiku lahtirebimiseks võid kaant teise käega toetada. Peale rätiku lahtitõmbamist sulge kohe klapp, et vältida rätikute kuivamist.
Desinfitseeritavad pinnad pühi rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt kiirdesinfektandiga niisutatud.

Toimeaeg 30 sekundit.

Kui pinnal on nähtavat eritist, eemalda see esmalt puhastusainega, seejärel kuivata pind ning desinfitseeri Bacticid Wipes rätikuga.

Kuna BACTICID WIPES desinfitseerimislahus on läbinud testid BVDV (HCV surrogaat) ja vaccinia viirustele, inaktiveerib toode kõiki kapseldunud viiruseid. Nende katsetuste põhjal võib väita, et BACTICID WIPES desinfitseerimislahus on efektiivne ka nn. verega edasikanduvate viiruste suhtes nagu HBV, HCV ja HIV, samuti viirusgruppidele nagu orthomyxoviirused (kaasaarvatud influensaviirus, H5N1) ja herpesviirused (Herpes simplex virus).

Rätikute desinfitseerimislahus vastab EN 1040, EN 13727, EN 1275, EN 1276, EN 14348, EN16615, EN 13624, EN13697, EN 1650 , EN 14476 nõuetele.

16.60 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.