Bacticid desinfitseerimisvahend pindadele, 500 ml

8.95 €
17.90 €/L
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Bacticid pindade desinfitseerimine

Bacticid on pindade desinfitseerimisvahend, mis on 500 ml pihustiga pudelis valmiskujul ja  seetõttu väga mugav kasutada. Alkoholi baasil lahus sobib kasutamiseks neil pindadel, kus desinfitseerimine aitab ära hoida saastumist või nakatumist erinevate viiruste ja bakteritega. 

Bacticid pindade desinfitseerimisvahendis on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida respiratoorsete allergooside teket. Bacticid on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid, sh. tuberkuloosi tekitajat ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega kui ka ümbriseta viirusi ( sh HBV, HIV, rota- ja adenoviirus). Bacticid on efektiivne ka nn. verega edasikanduvate viiruste suhtes nagu HBV, HCV ja HIV, samuti viirusgruppidele nagu orthomyxoviirused (kaasaarvatud influensaviirus, H5N1) ja herpesviirused (Herpes simplex virus). Vastavalt nendele testidele kinnitame, et ka Bacticid toimib läbi vere levivate viiruste vastu (nagu HBV, HCV and HIV, lisaks Herpes viirused.

Bacticid puhastusvahend sobib suurepäraselt ka visiiride, inhalaatorite maskide ja huulikute desinfitseerimiseks!

Kuidas Chemi-Pharmi Bacticid pindade desinfitseerimisvahendit kasutada?

  • Bacticidi võib kasutada operatsioonilaudade, haiglavoodite, ratastoolide, alkoholi taluvate tööpindade (roostevaba teras, alumiinium, vask, messing; PVC, linoleum ja keraamilised plaadid ja plastikud, klaaspinnad) kiiretoimeliseks desinfitseerimiseks.
  • Ei sobi kasutamiseks akrüülklaasile ja alkohollahustuvale lakile. Kui sa ei tea, kas pinnakate talub alkoholi, siis proovi seda esemel mõnes silmatorkamatus kohas. 
  • Ei vaja mahapesemist. Ei muuda pindade visuaalset väljanägemist. Võib kasutada ka toiduga kokkupuutuvate pindade kiirdesinfektsiooniks.
  • Puhasta kõigepealt pind nähtavast mustusest ja kuivata mõne puhastusvahendiga. 
  • Kanna pindadele Bacticidi kas niisutatud lapi või paberiga nii, et pind jääb nähtavalt niiskeks. Vajab toimiseks 30 sekundit. 

Cemi-Pharmi Bacticid pindade desiinfitseerimisvahend vastab EN 1040, EN 13727, EN 1275, EN 1276, EN 14348, EN 13624, EN13697, EN 1650, EN 14476 nõuetele.

Ettevaatust!
Bacticidi käitlemisel täida ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvu kasutusjuhendiga! Vahend on väga tuleohtlik. Hoia eemale süttimisallikast. Mitte suitsetada!
Silma sattumise korral loputa ettevaatlikult mitme minuti jooksul veega. Eemalda kontaktläätsed, kui sa neid kasutad ja kui neid on kerge eemaldada. Loputa veel kord. Hoia hästi ventileeritavas kohas ja mahuti tihedalt suletuna.

Pihustiga pudelis on 500 ml

8.95 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.