Antigeeni kiirtest SARS-CoV-2 tuvastamiseks, 25 tk

Hinnangud (8) | Jaga kasutuskogemust
198.90 €
9.36/tk
234.00 €
Sinu võit 35.10 €
Antigeeni kiirtest. Antigeeni test Covid-19 tuvastamiseks
-15%

Antigeeni kiirtest tuvastab organismis kõrge viiruskoormuse, mis viitab sellele, et inimene võib nakkust levitada. Vaid testides ennetad kaasinimeste nakatumist või väldid viiruspuhangu tõttu soovimatuid tõrkeid töökorralduses.

Antigeenitest suust ja süljest

 

Antigeeni kiirtest on valuvaba:

 • proov tuleb võtta kuni 2,5 cm sügavuselt ninasõõrmest; 
 • ninasõõrme asemel võib võtta proovi ka süljest;
 • proovi saab võtta testi tegev isik endalt ise.

 

Test on lihtne ja kasutajasõbralik:

meie kiirtestide puhul on tuubid eksimuste vältimiseks testlahusega eelnevalt täidetud!

Tulemuse saad 15 minutiga.

 

Erinevates uuringutes täpseim antigeeni test!*

 

Tootja asukohamaa on Saksamaa. Test on kantud järgnevate andmekogudesse:

 • Euroopa Komisjoni andmekogu (COVID-19 In Vitro Diagnostic Medical Devices and Test Methods Database);
 • rahvusvaheline meditsiiniseadmete nomenklatuur GMDN ( The Global Medical Device Nomenclature);

Testil on Austria riigi poolt antud kodukasutuse luba (BASG -Bundesamt für Sicherheit im Gesundheitswesen).

 

NB! Antigeeni test on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks!

Ettevõtetted saavad suuremate koguste ostu korral tellida ka teenuse, kus proovi võtab professionaalne meditsiinitöötaja. Võta palun meiega ühendust info@selfdiagnostics.com või 660 4742!

 

Mis on SARS-CoV-2 antigeeni tuvastamiseks mõeldud kiirtest?

SARS-CoV-2 antigeeni test on lateraalse vooluga kromatograafiline immuunanalüüs SARS-CoV-2 nukleokapsiidi valkude antigeenide kvalitatiivseks määramiseks inimese ninakaape proovist esimese seitsme päeva jooksul pärast sümptomite avaldumist. Test tuvastab SARS-CoV-2 nukleokapsiidi antigeeni olemasolu. Positiivne tulemus näitab viiruse antigeenide olemasolu.

 

Kuidas antigeeni kiirtesti SARS-COV-2 tuvastamiseks teha? 

 • Enne kasutamist tutvu kindlasti hoolikalt pakendi infolehega ja toote kasutusjuhendiga (pakendis kaasas).
 • Testkomplekti kasutamine on lihtne, mugav ning valutu.
 • Proov võetakse ninasõõrmest ja ei vaja sügavat ninaneelu kaabet. Testproov võetakse vaid 1 cm – 2,5 cm sügavuselt. Kui soovid, võid testi teha ka süljest.
 • Tulemuse saad 15 minutiga.

 

Antigeeni testi tegemine ja tulemuse lugemine on väga lihtne!

Kiirtesti tegemiseks teed vaid 5 lihtsat sammu!

Kui testialusele ilmub 2 triipu, on testi tulemus positiivne. See tähendab, et viirustase organismis on kõrge ja inimene on nakkusohtlik. Kui kontrollalale ilmub aga ainult üks joon, on testi tulemus negatiivne.

 

Antigeeni kiirtesti pakend

Karbis on 25 kasutamisvalmis SARS-CoV-2 antigeeni kiirtest. 

 

*Tšehhi Teaduste akadeemia orgaanilise- ja biokeemia instituudi uuringutulemus

Antigeeni kiirtesti pakendi infoleht (pdf)

Testproovi võtmise juhend pikem variant + käitumisjuhis (pdf))

Testproovi juhend lühike, illustreeritud variant (pdf)

 

Kuidas testi tulemusi tõlgendada?

Test tuvastab SARS-CoV-2 nukleokapsiidi antigeeni olemasolu ninakaape proovis. Kiirtesti tulemus on kõige täpsem testides esimese 7 päeva jooksul pärast haigussümptomiste avaldumist. Testi võib kasutada ka asümptomaatiliste isikute puhul koroonaviiruse tuvastamiseks.

Antigeeni kiirtesti tulemus on negatiivne

Negatiivne testitulemus tähendab seda, et SARS-CoV-2 viiruse antigeeni ei tuvastatud või proovis sisalduv viiruse hulk on alla testi tuvastuspiiri. Madal viiruse hulk viitab sellele, et isik ei ole tõenäoliselt nakkusohtlik. Kui haigussümptomid on testi tegemise hetkel kestnud üle seitsme päeva, tuleb testi tulemuse kinnitamiseks teostada täiendavad analüüsid.

 

Antigeeni kiirtesti tulemus on positiivne

Positiivse tulemuse puhul tuvastati proovis SARS-CoV-2 viirust suures koguses, mis viitab  nakkusohule.

 

Antigeeni kiirtest positiivne/ PCR-test (laboris tehtav test) positiivne

 1. Proovi võtmisel ja testi tegemisel tuleb täpselt lähtuda kasutusjuhendist pakendi infolehel. Test töötab näidatud täpsusega ainult juhul, kui ta on tehtud täpselt vastavalt juhendile.
 2. PCR-test tuvastab viiruse RNA, mitte nakkava viiruse ja seetõttu on meetodi võime määrata patsientide nakkusohtlikkuse kestust piiratud.
 3. Kui inimene on eelnevalt olnud nakatunud SARS-CoV-2 viirusega, siis tema organismi võivad jääda viiruse jäägid pikemaks ajaks, mida võib PCR-test tänu kõrgele tundlikkusele tuvastada ning näidata positiivset tulemust.
 4. Kui haigus on algfaasis, on viiruse hulk organismis reeglina madal ja jääb seetõttu alla antigeeni kiirtesti tuvastuspiiri, andes negatiivse testitulemuse. See viitab madalale nakkusohule. Samal ajal võib PCR-testi tulemus tänu suuremale tundlikkusele olla juba positiivne. Kuna meie organismid on erinevad, esineb aga ka väga kõrge viiruse tiitriga asümptomaatilisi isikuid.
 5. Selfdiagnosticsi antigeeni kiirtesti täpsus on 98,8 %. Siiski võib üksikutel juhtudel esineda valenegatiivseid/valepositiivseid tulemusi – ka väga usaldusväärsed labori PCR testid ei ole 100% täpsed. Kahtluse korral on hea testi korrata.
 6. Viirus paljuneb väga kiiresti. Ühe päevaga võib viiruse hulk organismis tõusta kuni 1000 korda. Viiruse hulga tõusu kiirus on väga individuaalne ning testi tulemusi mõjutab sellisel juhul testi tegemise ajahetk. Seetõttu on loogiline ja võimalik, et päevase vahega tehtud testide tulemused erinevad – ühel päeval negatiivne, järgmisel positiivne.
198.90 €
234.00 €
Sinu võit 35.10 €

Tootekommentaarid

Epp Maria

Olen väga rahul, testisime kohu perega ja see oli lihtne ja mugav. Ja andis meelerahu. Kindladti tellin midagiveel teilt

Tervisetestid.ee

Aitäh nii hea ja sooja kommentaari eest! Ootame Teid tagasi!

Sirje

Antigeeni kiirtest andis positiivse tulemuse alles pärast haigussümptomite avaldumist. Ehk siis reklaamlause "Test tuvastab inimese nakkusohtlikkuse ka juhul, kui sümptomid ei ole avaldunud" ei pea paika. Esimese testi tegin järgmisel päeval pärast kokkupuudet nakkuskandjaga: tulemus negatiivne. Teise testi tegin neljandal päeval pärast esimeste sümptomite avaldumist: tulemus negatiivne. Kolmanda testi tegin kuuendal päeval pärast kokkupuudet nakkuskandjaga, pärast Synlabis tehtud PCR testi positiivse tulemuse teada saamist. No nüüd oli ka antigeeni kiirtest positiivne!  Ma ei ole päris kindel, kas see toode on ikka see, millena seda reklaamitakse.  

Tervisetestid.ee

Tere! Püüame pisut teemat selgitada. Antigeeni test on hea vahend nakkusohtlikkuse tuvastamiseks. Kui haigus on algfaasis (asümptomaatilises faasis), on viirustase organismis reeglina väga madal ja jääb seetõttu alla antigeeni testi tuvastuspiiri. Seepärast saite ilmselt negatiivse testitulemuse. See viitab madalale nakkusohule. Samal ajal võib PCR-testi tulemus tänu suuremale tundlikkusele olla juba positiivne. Selleks ajaks olite ilmselt muutnud ka nakkusohtlikuks ja antigeeni test andiski positiivse tulemuse. Kuna meie organismid on erinevad, esineb meie hulgas aga ka väga kõrge viiruse tiitriga asümptomaatilisi isikuid.

Maidu

Emaili teel tulnud tagasiside jätmise soov jättis "veidi" soovida - aga testid ja selgitused sinna juurde on VÄGA head! Tänud :)

Tervisetestid.ee

Tere! Aitäh tagasiside eest ja katsume ikka paremini! :)

Peeter

Kasutan sedasi, et plaanin vaid ühe käigu päevas ja enne minekut teen testi. Kui tulemus on negatiivne siis lähen. Kui töötajatega on vaja kokku saada, siis testin ka neid kellega kohtun. Ühel korral sain ka südamerahu, et väike tervisehäire polnud coronaga seotud. Pool karpi on paari nädalaga ära kulunud, seega üsna paras kogus alustamiseks.

Marika

Covid kiirtestid on toode, mida tellides loodad, et neid üldse ei lähegi vaja. On aga nii rahustav teada, et iga väiksema kahtluse korral saab neid kasutada. Olemegi pidanud seda tegema ja tõesti annab südamerahu see teadmine, et saame iga hetk reageerida ega pea sõitma kusagile ja hiljem tulemust ootama. 25 tk on küll palju, aga sõbrad on pooled testid juba endale saanud:) Olgem negatiivsed edasi!

Jaga oma kasutuskogemust!

E-posti aadressi ei avaldata tootekommentaari juures.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.