Allergy Check allergia üldtest

19.90 €
allergia üldtest Allergy Check

Allergy Check allergia kiirtest on lihtne, turvaline ja täpne viis allergia tuvastamiseks. Test tuvastab, kas sinu veres olevate IgE antikehade hulk on normaalse tasemega võrreldes kõrgem või mitte. 

Kui sul on reumaatiline haigus (artriit), ei ole test allergia tuvastamiseks sobiv!

Kas on võimalus, et sa üldse oled millelegi allergiline? Kõrge IgE tase koos mõne allergia sümptomiga viitab allergiale, kuid kõrgenenud! IgE tase iseenesest ei tähenda veel allergia olemasolu. Oluline on teada, kas Sul on minevikus esinenud mõni allergia sümptom, mis viitaks allergia olemasolule. Ka normaalne antikehade tase ei välista täielikult allergia esinemist või selle tekke võimalust tulevikus.

NB! Test ei anna vastust, millele sa allergiline oled,vaid kas sa üldse kannatad alllergia(te) all. Spetsiifilisemad allergia kiirtestid leiad siit

Testimiseks on vajalik väike kogus verd, mida on võimalik koguda hügieeniliselt ja valutult, et tuvastada veres olevaid allergia antikehasid (IgE). Kõrge IgE kontsentratsioon veres on seotud suurenenud allergia tekke riskiga.

Testi tulemused on võrreldavad labori tulemustega, kuid mitte ükski ühekordne test ei sobi allergia diagnoosimiseks. Testikomplekt ei sobi alla 6- aastastele lastele kasutamiseks ning alla 16 aastastele lastele võiks testi teha lapsevanem.

Testi võib kasutada igal aastaajal. Testimise ajal ei pea esinema allergilist reaktsiooni. Juhul, kui te tarvitate ravimeid, ei pea Te enne testimist oma ravimite tarvitamist lõpetama.

19.90 €

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.