Allergia tuvastamise pakett

79.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas
Allergiatestide pakett

Sageli on raske teha vahet, kas mingid terviseprobleemid on põhjustatud viirushaigusest, toidutalumatusest või on hoopis allergia tagajärg - pahatihti on nende kõikide sümptomid väga sarnased, kuigi põhjused ja ravi väga erinevad. 

allergiatest

Allergiatestide pakett vabastab sind vajadusest teha oletusi ja annab võimaluse teha ühekorraga testid, mis tuvastavad 95% enamlevinud allergatest.

Testi ennast ja/või oma last juba täna, juhul kui Sul esineb vähemalt üks sümptom:

  • pidevalt või kindlatel perioodided avalduv köha ja/või nohu; 
  • punetavad silmad, kipitus või silmapõletik;
  • õhupuudus ja vilisev hingamine;
  • naha sügelus, punetus, ekseem või lööve;
  • kõhulahtisus, gaasid, kõhuvalud, oksendamine;
  • peavalu;
  • huulte ja näo paistetus.

IMUTEST allergia kiirtestid on heaks kiitnud ka Euroopa allergoloogid. Pakett on mõeldud kasutamiseks alates 1. eluaastast. 

 

Allergiatestide pakett koosneb kolmest iseseisvast testist.

1. Kolm-ühes allergia kiirtest aitab tuvastada, kas Sul või Su pereliikmel on kassi-, õietolmu- ja/või tolmulestaallergia, seda iga allergeeni eraldi. 

2. Piimaallergia kiirtest on täpne ja mugav viis kindlaks teha, kas sina või su laps olete allergilised lehmapiima allergia nahalvalkudele. Piimaallergia võib avalduda igas eas - sh ka täiskasvanueas. Piimaallergia võib avalduda nii mõni tund kui ka 7-10 päeva pärast piimatoodete tarbimist ja nii on põhjus-tagajärg seost raske avastada. Väikestel lastel võib piimaallergia avalduda ka toidust keeldumise või rahutu ja virila olekuna.

3. Munaallergia kiirtest tuvastab veres antikehasid, mis tekivad, kui oled allergiline muna suhtes. Munaallergia (kanamuna) on üks levinumaid allergiaid.

Kõik testid tehakse sõrmeotsa verest, kuid torge pole valusam kui sääsehammustus. Testide tegemine on mugav ja vastus on sama täpne ja usaldusväärne kui laboritesti puhul. Kõik paketis olevad allergiatestid on ainukesed Euroopas kliiniliselt testitud kiirtestid koduseks kasutamiseks. Testide tegemine koos tulemuste saamisega võtab sul aega 45 minutit.

 

Allergia kiirteste võib teha igal ajal, sõltumata söögikordadest, hooajast, toitumisest jne. Testid annavad õige vastuse isegi siis, kui testi tegemise päeval allergiasümptomeid ei ole.

 

Mida teha siis, kui vähemalt üks allergiatest on positiivne?

Pöördu koos testi tulemustega oma perearsti poole. Häid allergiaravimeid on meil Eestis väga erinevaid ja arst aitab valida teile sobivaimad. Kui vaja, suunab arst sind edasi allergoloogi juurde laialdasema uuringu tegemiseks. 

Allergiatestide pakendites on kõik vajalik testide tegemiseks, sh ka kasutusjuhendid.

 

Vaata videot allergiatesti tegemise kohta allpool

 

See video
79.90 €
Vabandame, toode on hetkel laost otsas

5% allahindlust järgmisest ostust ja uudiskirjad parimate pakkumistega!

Olen tutvunud ning nôustun privaatsustingimustega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.