PINS

PinsPINS on globaalne ja innovatiivne kliendiprogramm, millega saad koguda lojaalsuspunkte ehk PINSe üle 700 partneri juures nii Eestis, välismaal kui veebis. Kogutud punktide eest saad lunastada tooteid või teenuseid kõikide programmiga liitunud ettevõtete juures.

Kogu PINSe Tervisetestid.ee e-poes!

Kui teed meie e-poes ostu, siis saad oma PINSi kontole koguda PINSe ehk püsikliendivaluutat. Iga meie e-poes kulutatud 2 € eest saad oma PINSi kontole 7 PINSi. Näiteks: kui ostad meilt 100 euro eest tooteid, oled kogunud juba 350 PINSi.

Punktide korjamine on lihtne! Ostu vormistamise ajal e-poes kirjuta oma PINS kaardi number kontaktandmete vormil vastavasse lahtrisse.

Tervisetestid.ee e-poes kulutatud 2 € = 7 PINSi

Kasuta PINSe Tervisetestid.ee e-poes!

Oma PINSe saad kasutada meie e-poes meelepäraste toodete või kinkekaartide eest tasumiseks. PINSide lunastamine on väga mugav ja sa saad seda teha läbi PINSi auhinnapoe www.pinsforme.com. Kui lunastad PINSide eest meie tooteid, saad osaliselt tasuda ka rahas.

Loomulikult saad PINSe lunastada ka kõikide teiste programmiga liitunud partnerite juures.

PINSi mobiilirakenduses on eksklusiivsed pakkumised!

PINSi mobiilirakendus on väga mugav ostu- ja reisikaaslane ning sealt leiad selliseid pakkumisi, mis on nähtavad ainult rakenduse kasutajatele. Lisaks on mobiilipakkumiste puhul üldjuhul võimalik teenida rohkem PINSe ja nii saad kiiremini kokku summa, mis on vajalik meelepärase toote või teenuse lunastamiseks.

Laadi alla rakendus: www.mobile.pinsforme.com

Loe rohkem: www.pinsforme.com

Klõpsa end e-poodi ja pane punktid oma tervise heaks tööle!

Sisesta oma e-mail ning saad 5% allahindlust järgmisel ostul. Liitu meiega, et olla kursis meie terviseuudiste ning sooduspakkumistega.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.